Our Greek TV FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Our Greek TV FORUM

Το φόρουμ του OUR GREEK TV!!Επικαιρότητα, τηλεόραση, οτιδήποτε εδώ!!

Latest topics

» Η αδερφή του Νικόλα στη Eurovision με την Κύπρο!!!
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyWed Mar 04, 2009 7:16 pm by Kokkinoxalitsa

» Ελληνικά στη σουηδική συμμετοχή της Eurovision??
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyWed Mar 04, 2009 6:21 pm by Kokkinoxalitsa

» Euro...vision
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyMon Feb 23, 2009 4:06 pm by ourgreektv

» Η βραδια του ελληνικου τελικου...
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyThu Feb 19, 2009 6:06 pm by Kokkinoxalitsa

» Τελικα ειναι το This Is Our Night!!!
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyThu Feb 19, 2009 5:56 pm by Kokkinoxalitsa

» Ο Σάκης στο νοσοκομείο!
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyTue Feb 17, 2009 5:48 pm by ourgreektv

» Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyMon Feb 16, 2009 5:21 pm by Kokkinoxalitsa

» Κριτική
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptySun Jan 25, 2009 3:09 pm by ourgreektv

» Πετρούλα στον καιρό του Star
Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? EmptyThu Jan 22, 2009 10:03 pm by ourgreektv

Poll

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 64 on Sun Jan 18, 2009 6:59 pm

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Statistics

Our users have posted a total of 436 messages in 75 subjects

We have 42 registered users

The newest registered user is gianni4284

Affiliates


3 posters

    Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??

    avatar
    Kokkinoxalitsa
    Φανατική του Our Greek TV
    Φανατική του Our Greek TV


    Number of posts : 161
    Registration date : 2009-01-20

    Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? Empty Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??

    Post by Kokkinoxalitsa Thu Feb 12, 2009 5:49 pm

    Εγω, για να πω την αληθεια, δεν εχω αποφασισει ακομα. Το Out Of Control μου αρεσει ετσι οπως ξεκιναει, αλλα με χαλαει στο ρεφρεν. Το Right In Time ειναι καλο, αλλα δεν ξερω αν θα πετυχει μια μπαλλαντα σε αυτο τον διαγωνισμο. Οποτε κλινω περισσοτερο προς το This is our night χωρις να με εχει ενθουσιασει κιολας. Βεβαια, πρεπει να τα ακουσουμε κι αλλες φορες τα τραγουδια κι εχει σημασια να δουμε πως θα παρουσιαστουν, οποτε δεν μπορουμε ακομα να πουμε ποιο ειναι το πιο καταλληλο.
    dafni
    dafni
    Επισκέπτεται το forum μας
    Επισκέπτεται το forum μας


    Number of posts : 14
    Age : 34
    Location : Athnes
    Registration date : 2009-01-23

    Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? Empty Re: Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??

    Post by dafni Thu Feb 12, 2009 6:15 pm

    Λοιπόν, άκουσα κι εγώ τα τραγούδια και η αλήθεια είναι πως στην αρχή δεν ενθουσιάστηκα καθόλου. Το out of control εντάξει είναι ένα ώραίο τραγουδάκι, χωρίς κάτι το εξαιρετικό. Δεν νομίζω πως έχει μέλλον. Η μπαλάντα καλή είναι αλλά νομίζω πως ο Σάκης θα χαραμιστεί και θα είναι κρίμα. Το this is our night μου αρέσει περισσότερο από τα άλλα, αν και θα ήθελα να είναι ακόμα πιο ξεσηκωτικό. Πάντως περίμενα να ακούσω καλύτερα πράγματα...
    avatar
    KOKKINA XALIA :) ERI
    Επισκέπτεται το forum μας
    Επισκέπτεται το forum μας


    Number of posts : 18
    Age : 29
    Location : greece
    Registration date : 2009-02-03

    Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? Empty Re: Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??

    Post by KOKKINA XALIA :) ERI Fri Feb 13, 2009 11:21 pm

    thic our nigth k 3ero pcwmiii
    t paei pio poli oco na 'nai rr paidia..
    eee?
    avatar
    Kokkinoxalitsa
    Φανατική του Our Greek TV
    Φανατική του Our Greek TV


    Number of posts : 161
    Registration date : 2009-01-20

    Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? Empty Re: Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??

    Post by Kokkinoxalitsa Mon Feb 16, 2009 5:21 pm

    Emena mou aresei para poly to Out of control sto couple! Meta sth gefyra kai sto refrain to xalaei para poly!!! Ginetai ena synh8ismeno Eurovisioniko tragoudaki! Tespa. Gi' auto ki egw pshfizw This Is Our Night, giati einai pio konta sto styl tou kai as elpisoume oti 8a tou kanoun kapoies allages, gia na ginei akoma kalytero. Pantws thn prwtia den thn blepw paidia!!!

    Sponsored content


    Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο?? Empty Re: Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 10:25 am