Our Greek TV FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Our Greek TV FORUM

Το φόρουμ του OUR GREEK TV!!Επικαιρότητα, τηλεόραση, οτιδήποτε εδώ!!

Latest topics

» Η αδερφή του Νικόλα στη Eurovision με την Κύπρο!!!
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyWed Mar 04, 2009 7:16 pm by Kokkinoxalitsa

» Ελληνικά στη σουηδική συμμετοχή της Eurovision??
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyWed Mar 04, 2009 6:21 pm by Kokkinoxalitsa

» Euro...vision
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyMon Feb 23, 2009 4:06 pm by ourgreektv

» Η βραδια του ελληνικου τελικου...
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyThu Feb 19, 2009 6:06 pm by Kokkinoxalitsa

» Τελικα ειναι το This Is Our Night!!!
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyThu Feb 19, 2009 5:56 pm by Kokkinoxalitsa

» Ο Σάκης στο νοσοκομείο!
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyTue Feb 17, 2009 5:48 pm by ourgreektv

» Ποιο απο τα τραγουδια του Σακη σας αρεσε περισσοτερο??
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyMon Feb 16, 2009 5:21 pm by Kokkinoxalitsa

» Κριτική
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptySun Jan 25, 2009 3:09 pm by ourgreektv

» Πετρούλα στον καιρό του Star
Η βραδια του ελληνικου τελικου... EmptyThu Jan 22, 2009 10:03 pm by ourgreektv

Poll

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 64 on Sun Jan 18, 2009 6:59 pm

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Statistics

Our users have posted a total of 436 messages in 75 subjects

We have 42 registered users

The newest registered user is gianni4284

Affiliates


    Η βραδια του ελληνικου τελικου...

    avatar
    Kokkinoxalitsa
    Φανατική του Our Greek TV
    Φανατική του Our Greek TV


    Number of posts : 161
    Registration date : 2009-01-20

    Η βραδια του ελληνικου τελικου... Empty Η βραδια του ελληνικου τελικου...

    Post by Kokkinoxalitsa Thu Feb 19, 2009 6:06 pm

    Εγω μπορω να πω οτι δεν ενθουσιαστηκα... Οι Μαγγιρες ηθελαν παρα πολυ να το κανουν καλυτερο απο το περσινο, αλλα δεν τους βγηκε...Περυσι μου αρεσαν παρα πολυ, ομως φετος βαρεθηκα! Και εκλεισα την τηλεοραση μολις ακουσα τον Σακη, γιατι νομιζα οτι θα εβγαιναν σε καμια ωρα τα αποτελεσματα. Πριν λιγο διαβασα ομως στο blog οτι δεν αργησαν και πολυ! Που να το ηξερα...
    Μου αρεσε παρα πολυ η εμφανιση της Καλομοιρας. Αν και δεν τη συμπαθω, ομολογω οτι ηταν παρα πολυ καλη, ισως και η καλυτερη στιγμη της βραδιας να ηταν αυτη!
    Επισης μου αρεσαν οι 9 τραγουδιστες που τραγουδησαν τα νικητηρια τραγουδια της δεκαετιας του 90. Προσεξα τη Γιαννα Τερζη, παρα πολυ καλη στο Nocturne. Η Σοφια Στρατη αρκετα καλη. Θυμηθηκα επισης την Ειρηνη Ψυχραμη που ηταν στις Hi5 αν θυμαστε! Και μου προκαλεσε εντυπωση η εμφανιση της Κελλυς! Δεν το περιμενα! Μπραβο στον Μουρατιδη! Α! Και ακουσατε που την ειπαν Κελλυ Κ??? Τι ειναι αυτο? Το καλλιτεχνικο της ψευδωνυμο απο δω και στο εξης? confused confused
    Και τελος, μπορω να πω οτι συγκινηθηκα με την εμφανιση της Χριστινας απο την Κυπρο. Μιας και ειμαστε και συνομιληκες, μου αρεσε παρα παρα πολυ και πιστευω οτι ο Νικολας εγραψε ενα πολυ ωραιο τραγουδι. Δεν ξερω βεβαια, αν θα εχει επιτυχια στη Eurovision, αλλα το ευχομαι με ολη μου την καρδια!
    Αυτα απο μενα!

    Υ.Γ. Η βραδια θα ηταν καταπληκτικη αν τραγουδουσαν τα Κοκκινα Χαλια!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 1:37 am